گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی

قوانین طراحی , نکات چیدمان , ترفند

۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی

۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل ,  قوانین و اصول بسیاری جود دارد که با رعایت آن ها میتوانید خانه ای ایده آل برای خود طراحی کنید، ۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی که اهمیت زیادی در خانه شما در بی نقص کردن دکوراسیون  وجود دارد را در ادامه ملاحظه میکنید و به آن خواهید پرداخت .

همه ما خانه های لوکس و زیبا را دوست داریم. خانه مکانی امن برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار دوستان و خانواده است. طراحی خانه های زیبا با تفکر و ایده پردازی صورت میگیرد، با این حال این طراحی نباید هزینه زیادی برای ما بردارد . یک طراحی خوب، نیازمند آگاهی از مقدمات اصول طراحی است و در تقلید و اجرای هرگونه سبکی ، این اصول و نکات باید رعایت شوند ۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی وجود دارد که به شما کمک میکند تا یک طراحی قوی و کاملی برای منزل خود داشته باشید .

مهم ترین نکات در دکوراسیون داخلی :

قوانین طراحی دکوراسیون داخلی
نکات چیدمان منزل و دکوراسیون
ترفند و تکنیک های دکوراسیونی

۱۰ نکته مهم در دکوراسیون داخلی :

۱٫سرمایه گذاری کردن در بهترین‌ها

به جای پر کردن به سرعت یک اتاق با وسایلی که شما می‌توانید تهیه کنید، سعی کنید از وسایل محدودی که واقعاً به آنها علاقه دارید در مراحل مختلف و به آرامی در طی مرور زمان به محیط خانه خود اضافه کنید.

۲٫ از لباسهای شخصی استفاده کنید

اگر شما یک بلوز با رنگ دلخواه یا هر چیزی که دارای بافت هموار و صاف است دارید، آن را به یک نقاش منزل نشان دهید تا مطابق رنگ آن برای شما رنگ مورد علاقه‌تان را تهیه کند.

۳٫ روشن کردن فضا

بازتاب پارچه‌ها و کاغذ دیواری‌های روشن به فضا کمک خواهد کرد که روشن‌تر به نظر برسند.

۴٫ از آنچه که دارید لذت ببرید

بر روی چیزهای با ارزش اتاق تاکید کنید. اگر سقف بلندی دارید پرده‌های بلند آویزان کنید و اگر اتاقتان مانند یک جعبه تاریک است آن را تغییر ندهید، فقط با یک رنگ سفید روشن، فضای تیره و خفه را نجات دهید. با آنچه که دارید کار کنید و همیشه راحتی را در نظر بگیرید.

۵٫ نورها

حداقل ۳ منبع نور در یک اتاق داشته باشید هدف مطلوب با یک لامپ سقفی و چندین لامپ زمینی و رومیزی بدست می‌آید. از آباژورها می‌توانید برای روشن کردن گوشه‌های تیره استفاده کنید.

۶٫ بیشتر از وسایل آنتیک و عتیقه و شیک استفاده کنید

در یک اتاق نشیمن بیشتر از وسایل وعتیقه‌های شگفت‌انگیز استفاده کنید. این حرکت برای فضای ورودی هم عالی می‌باشد.

۷٫ فضای ورودی را جدی بگیرید

از فضای ورودی غفلت نکنید! فکر کنید که به عنوان یک پیش غذا می‌باشد. فضای ورودی باید سبک همه جای منزلتان را منعکس کند، به عبارتی دیگر باید خلاصه‌ای از تمام فضای منزلتان باشد. باید در مهمانان حسی ایجاد کنند که راغب باشند تا بیشتر ببینند.

۸٫ بیشتر جمع آوری کنید

هر وسیله ای که دوست دارید و با شما صحبت می‌کند را جمع آوری کنید، مهم نیست که چه چیزی هست و در چه تعدادی می‌باشد، مهم این است که شما آن را دوست دارید.

۹٫ خطر

وسایل روی میز، وسایل اضافی محل ورودی، کفشها، کوله پشتی بچه‌ها و نامه‌ها هر وسیله‌ای که نمایش گذاشتن آن زیبا نیست باید در کمدها و فضاهای تعبیه شده برای این منظور، بایگانی شود.

۱۰٫ آنسوی کاغذ دیواری

تغییر رومبلی زدن و کاغذ دیواری کردن یکی از بهترین کارها برای ایجاد یک تغییر اساسی در منزل می‌باشد که هزینه‌ها را تا حدودی می‌تواند کم کند.

توصیه هایی کاربردی برای چیدمان منزل :

۱٫ وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید
۲٫ پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید
۳٫ وسایل را با فرش تنظیم کنید
۴٫ جلب توجه ایجاد کنید
۵٫ سوی دید را در نظر بگیرید
۶٫ ویرایش وسایل
۷٫ مقیاس متفاوت
۸٫ اضافه کردن لامپ
۹٫ ایجاد درخشندگی با وسایل متناسب
۱۰٫ همه ی خلاقیت هایی که بر حسب علاقه است را کنار بگذارید

دیدگاه