گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

رنگ سال را به چه رنگ هایی میتوان ست کرد ؟

رنگ سال , رنگ آبی

رنگ سال را به چه رنگ هایی میتوان ست کرد ؟

در انتخاب رنگ‌هایی که همراه رنگ سال در دکوراسیون به کار می‌روند باید دقت کرد،رنگ سال را به چه رنگ هایی میتوان ست کرد  چرا که رنگ مورد نظر از نظر کمرنگ و پررنگ بودن باید متناسب با رنگ آبی باشد. به طور کلی می‌توان گفت رنگی وجود ندارد که با رنگ آبی ست نشود.

با اینکه رنگ آبی رنگ سردی است با رنگ‌های سرد دیگر مانند: طوسی، بنفش و حتی سیاه میتوان ست ‌شود و حس پایداری و آرامش را به همراه می‌آورند. برای اینکه در دکوراسیونی پررنگ‌تر داشته باشید رنگ آبی را در ترکیب با رنگ‌های گرم مانند: زرد، قرمز یا نارنجی به کار ببرید.

رنگ‌، از نکات خیلی با اهمیت در دکوراسیون است. لذا با مطالعه ی رنگ ها ، شناخت بهتر و نحوه ی ترکیب آنها میتوانیم بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون را با موفقیت خلق کنیم.

استفاده از انواع رنگ در دکوراسیون :

رنگ طوسی :

رنگ طوسی امسال همچنان مد است زیرا رنگی طوسی خنثی است که قابلیت ست شدن با سبک‌ها و رنگ‌های زیادی را دارد و میتوان با رنگ‌های شاد و پرانرژی ترکیب شوند. از طوسی می‌توان به عنوان رنگ دیوارهای داخلی و یا مبلمان استفاده کرد. حتی می‌توانید از فرش‌های طوسی استفاده کنید.

رنگ خاکستری فقط به دیوارهای پذیرایی محدود نمی‌شود؛ بلکه برای تزئین هر اتاق خانه و در مبلمان نیز وجود خواهد داشت.

رنگ صورتی :

رنگ صورتی پیش از این نیز چند سال در دکوراسیون داخلی وجود داشته و در سال ۲۰۲۰ هم شاهد ادامه حضور این رنگ خواهیم بود.

در هرجایی از منزل مانند رنگ دیوارها ، کاغذ دیواری ها ، مبلمان ، لوازم دکوری رنگ صورتی و هم‌خانواده‌هایش مانند صورتی پاستلی ، گلبهی ، رزگلد ، هلویی یک لمس آرام و ظرافتی کم نظیر به دکوراسیون منزل می‌بخشد.

رنگ بنفش :

یکی از جذاب ترین پیشنهادات در سال ۲۰۲۰ ، رنگ بنفش در دکوراسیون خانه ، مبلمان ، پارچه و وسایل تزئینی منزل مانند لوستر یا تابلوهای روی دیوار است.
تمام تناژهای رنگ بنفش از ملایم تا تند به میزان قابل توجهی به فضاهای داخلی انرژی می‌بخشد.

رنگ سبز :

استفاده از رنگ سبز یکی از بهترین راهکارها برای داشتن فضایی با حس و حال طبیعت است.مد شدن رنگ سبز در سال ۲۰۲۰ به ما این امکان را می‌دهد تا در عین به روز بودن طبیعت را به خانه بیاوریم.
تناژهای تیره‌ی سبز که در مبلمان و لوازم دکوری منزل به چشم می‌خورد ، تاکید بصری روی آن قسمت از خانه به وجود می‌آورد و به شکل گیری شخصیت در دکوراسیون کمک شایانی می‌کند.

رنگ آبی :

رنگ آبی نیز مانند دیگر رنگ‌ها سال به عنوان یک دکوراسیون خاص در دیوارها و مبلمان و لوازم دکوری منزل به وضوح دیده خواهد شد.
تمام تنالیته‌های رنگ آبی در دکوراسیون سال آینده قابل قبول هستند و استفاده خواهند شد اما رنگ آبی کبالت ستاره درخشان دکوراسیون داخلی خواهد بود.

رنگ سال را به چه رنگ هایی میتوان ست کرد ؟

رنگ سال ۲۰۲۰ را آبی کلاسیک معرفی کردند که آن را به «آسمان گرفته» تشبیه می کنند . رنگ سال را به چه رنگ هایی میتوان ست کرد شاید برای شما هماهنگ کردن این رنگ با رنگ های دیگر کار چندان آسانی نباشد. ولی بعد از معرفی رنگ سال، ‌رنگ های مکملش را هم معرفی کرده اند.
ما در این مقاله چگونگی استفاده از رنگ های مکمل آبی کلاسیک در کنار دیگر وسایل خانه شما را بررسی و رنگهایی که با آبی کلاسیک ست میشوند را به شما معرفی کنیم.

ترکیب استفاده از رنگ نارنجی در کنار آبی کلاسیک :

در علم ترکیب رنگ ها، رنگ مکمل آبی، نارنجی و زرد است. به عقیده طراحان داخلی , رنگی که با این آبی به خوبی ست می شود نارنجی است ، اگر می خواهید یک دکوراسیون به روز و در عین حال هیجان انگیز داشته باشید، می توانید از رنگ های نارنجی، مسی، طلایی و یا رنگی نزدیک به این ها استفاده کنید. رنگ آبی کلاسیک ۲۰۲۰ یادآور استفاده از رنگ های آبی نفتی و آبی کبالتی در دکوراسیون داخلی است.

ترکیب استفاده از رنگ سفید با رنگ سال :

سفید براق یک مکمل طبیعی برای آبی کلاسیک است. ترکیب رنگ سفید با دیوار یا کابینت آبی از آن ترکیب های کلاسیک و در عین حال مدرن می باشد. این ترکیب رنگی برای استفاده در خانه هایی با دکوراسیون کلاسیک، ساحلی و لوکس کاملا مناسب است.

ترکیب رنگ زرد با رنگ سال :

برای داشتن چیدمانی گرم و پر از زندگی به زرد و طلایی خانه کمی آبی کلاسیک اضافه کنید. استفاده از زرد روشن به دکوراسیون داخلی خانه حس طراوت می بخشد و کمک گرفتن از کمی طلایی در خانه ای با وسایل آبی کلاسیک، به هارمونی وسایل و چیدمان کمک شایانی خواهد کرد.

چیدمان تک رنگ در ترکیب با رنگ سال :

همیشه برای داشتن دکوراسیون مناسب نیاز به ترکیب چند رنگ از چند خانواده مختلف نیست. استفاده از طیف های مختلف رنگ آبی می تواند نتیجه ای بسیار زیبا و آرامش بخش داشته باشد. قسمتی از وسایل را آبی کلاسیک انتخاب کنید و به کمک آبی آسمانی و سورمه ای دکوراسیون خانه را مدرن به روز با رنگ سال انتخاب نمایید.

دیدگاه