گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

دکوراسیون آشپزخانه سال ۲۰۲۰

طراحی سال جدید , دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه سال ۲۰۲۰

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰ باید حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا آشپزخانه مهم ترین بخش از منزل است از این رو بهتر است علاوه بر اینکه کدبانوی خانه بیشتر وقت خود را در این مکان سپری می کند فضای آن می تواند روی بهداشت و سلامت افراد خانواده تاثیرگذار باشد.

برای دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰ باید به دنبال نگاهی مدرن با سطوح خنثی و مات باشید، جایی که سنگ گرانیت و سنگ مرمر ها به کار می رود . در آشپزخانه استفاده از پرده با رنگ هایی مانند پرده تیره، چوب نسکافه ای، سایه های خاکستری، بژ خاکستری مایل به قهوه ای استفاده کنید زیرا ترکیب این رنگ ها با رنگ سال یعنی آبی کلاسیک آشپزخانه تان را مدرن تر شیک تر و کلاسیک تر میکند و آشپزخانه ای به روز، گرم و دعوت کننده ای بیشتر خواهید داشت .

زیبایی و کلاسیک و لوکس بودن دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰  به کابینت های آن میباشد ، یک احساسی خاص و پیچیده را در هنگام استفاده از رنگ های تیره و سایه های مختلف به ارمغان می آورد به خصوص هنگامی که با خطوط و مدرن و سادگی ترکیب شده باشد.

استفاده از فلزات و مس و فلزات کلاسیک کروم و فولاد ضد زنگ نیز کاربردی زیبا در طراحی دکوراسیونی هنری و صنعتی را به دکور آشپزخانه مدرن میبخشد.
فلزات نه تنها به عنوان تم ها و در بخش های ظریف از لامپ، لوازم و اتصالات به کار می روند بلکه فلز به عنوان بخش سازنده مبلمان، کابینت ها و کانترها در پروژه های طراحی آشپزخانه سال جدید وجود دارد.

چشم انداز دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰ :

در چشم انداز سبک های سال جدید استفاده از درب های کشویی، سازه و فریم های پنهان و قابل جابجایی با سطوح چند عملکردی راهکاری نوین برای رسیدن به یک طرح آشپزخانه منظم و روشن می باشد، چشم انداز ساده گرایی درخطوط و ساختارها به معنی استفاده نکردن از متریال های لوکس و با ارزش نیست بلکه برعکس سبک های جدید با چشم انداز کارکرد گرایی، کیفیت را بسیار اساسی دانسته و طراحان مدرن متریال های گرانبها را برای بیان و ایجاد نقاط کانونی در دکوراسیون آشپزخانه به کار می برند.

رویکرد اصلی دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰:

یک خانه با ظاهر راحت و الهام گرفته از طبیعت
این امر به این دلیل است که در دکوراسیون خانه ها ، از متریال‌هایی مانند چوب و گیاهان بسیار استفاده می شود ، و همچنین فلزاتی مانند نقره ، طلا و برنز نیز حتما به کار گرفته می‌شوند.
همانطور که گفتیم در دکوراسیون سال ۲۰۲۰ به دنبال ایجاد فضاهای آرامش بخش و راحت هستیم. یکی از ایده هایی که این هدف را برآورده می‌کند ایجاد یک گوشه دنج در خانه است.

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰ نکات زیر را رعایت کنید :

۱٫ کاربرد فلزات
۲٫ نورپردازی در ردیف بالایی قفسه ها درآشپزخانه .
۳٫ تعبیه فر ها در کابینت آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی .
۴٫انتخاب رنگ های ترند برای آشپزخانه .
۵٫ متریال های پر کاربرد این فصل .
۶٫ تطابق با محدودیت های شهری .

دیدگاه