گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون

رنگ سال , ترکیب رنگ سال , طراحی

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون یکی از رسومی که مردم سراسر دنیا بر سر آن توافق دارند و سعی می کنند در گوشه ای از زندگی خود آن را به کار ببندند. شرکت پنتون به رسم هرساله رنگ سال ۲۰۲۰ را رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال انتخاب کرد.

این موسسه هر ساله نزدیک سال نو میلادی رنگ سال را اعلام می کند و امسال هم رنگ آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ انتخاب کرده است. به گفته سایت رسمی پنتون رنگ آبی به این دلیل انتخاب شده است که آرامش، اعتماد به نفس و ارتباط را القا می‌کند. رنگ آبی به ما کمک میکند تا فراتر از ظاهر را ببینیم و عمیق‌تر فکر کنیم. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که نیاز به باور و درستی داریم و رنگ آبی باعث ایجاد حس اعتماد و پایداری می‌شود .

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون یک قانون نانوشته است که اولین بار از سال ۲۰۰۰ معرفی شد و تمام مردم دنیا هم از آن استقبال کردند. این قانون به صورت ناخودآگاه تمام زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است. هر ساله با آغاز سال نو میلادی این رنگ به صورت رسمی معرفی می شود و تقریبا هر ساله برای انتخاب رنگ جدید هم دلایلی زیبا و خاص وجود دارد.

رنگ سال متناسب با اتفاقات انتخاب می شود تا از لحاظ روانی بر مردم سراسرجهان تاثیر بگذارد و یک آرامش نسبی در جهان برقرار کند.
رنگ سال ۲۰۲۰ رنگ آبی یکی از سه رنگ اصلی چرخه رنگ است و جزو رنگ‌های سرد قرار می‌گیرد.

تاثیر رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون به نکته‌های زیر توجه کنید :

رنگ آبی برای فضاهایی که نیاز به آرامش و سکوت است مناسب تر است مانند فضاهای مطالعه و یا اتاق خواب .اگر در نظر دارید برای دیوارها و مبلمان از رنگ آبی کلاسیک استفاده کنید، بهتر است در فضاهایی که نورگیری خوبی دارند به کار ببرید. اگر در دکوراسیون منزل خود از رنگ آبی استفاده می‌کنید، با استفاده از رنگ‌های گرم تعادل را حفظ کنید.

گاهی در بررسی‌های روانشناسی رنگها توصیه می‌شود که از رنگ‌های آبی تیره در فضای محل کار مانند : آشپزخانه، اتاق کار استفاده نکنید چرا که میزان کارایی شما را کم می‌کند، ولی این مسئله به سبک دکوراسیون شما و همچنین علاقه شما هم ارتباط دارد و ممکن است صددرصد اینطور نباشد.
استفاده از این رنگ در سرویس بهداشتی و یا اتاق خواب توصیه می‌شود.

اگر قصد خرید مبلمان دارید و منزل شما دکوراسیونی با رنگ غالب آبی دارد، بهتر است از رنگ‌هایی مانند: طوسی، سفید، مشکی، بژ و یا مبلمانی چوبی یا با روکش چرم، پارچه، پنبه استفاده کنید.

رنگ سال ۲۰۲۰ در دکوراسیون را با چه رنگ‌هایی میتوان ست کرد ؟

ترکیب آبی و قرمز در کوراسیون
ترکیب رنگ آبی و خاکستری (طوسی)
ترکیب رنگ آبی و زرد
رنگ آبی و سفید، آرامش و تمیزی

دیدگاه