گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۰

رنگ سال , دکوراسیون سال , چیدمان سال

طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۰

طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۰ مانند سالهای گذشته با تغییر و تحولات زیادی روبرو است هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال انتخاب می شود که بعد از آن ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ طراحی و دیزاین می شود و شما هم لوازم زیادی را با همان رنگ مشاهده می کنید و لباس های عید را با توجه به رنگ سال انتخاب می کنید.
در طراحی دکوراسیون سال جدید تلفیقی از نورپردازی و طراحی مدرن و لاکچری در آن دیده میشود. نوع طراحی داخلی، تجهیزات، رنگبندی و طراحی و چیدمان منزل سال ۲۰۲۰ همگی با توجه به نیازهای زندگی و دنیای مدرن امروز هماهنگ میشوند.

رویکرد اصلی دکوراسیون سال ۲۰۲۰ :

دکورهایی که طی سال آینده در فضاهای داخلی خواهیم دید ، همگی یک خصوصیت مشترک دارند یک خانه با ظاهر راحت و الهام گرفته از طبیعت این امر به این دلیل است که در دکوراسیون خانه ها ، از متریال‌هایی مانند چوب و گیاهان بسیار استفاده می شود ، و همچنین فلزاتی مانند نقره ، طلا و برنز نیز استفاده میشود همانطور که گفتیم در دکوراسیون سال ۲۰۲۰ به دنبال ایجاد فضاهای آرامش بخش و راحت هستیم. یکی از ایده هایی که این هدف را برآورده می‌کند ایجاد یک گوشه دنج در خانه است .

چگونه دکوراسیون منزل خود طبق آخرین مد طراحی کنید :

۱٫ تقسیم فضاها با متريال‌های طبیعی .
۲٫محیط‌های صمیمی‌تر با دعوت کنندگی بیشتر .
۳٫رنگ های ترفند دکوراسیون در سال ۲۰۲۰ .

رنگ سال چیست ؟

هر ساله برای انتخاب رنگ جدید، افراد تاثیرگذار در حوزه طراحی و برندینگ را از سراسر جهان گرد هم جمع میکنند . این افراد بر اساس تجربیات و خلاقیت خود سعی می‌کنند تا رنگ مناسبی را برای سال آینده پیشنهاد دهند. رنگ انتخابی از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین علت نیز در انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج داده می‌شود.

دیدگاه