گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی اتاق خواب , نورپردازی مناسب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب به عنوان یک فضای شخصی که بهترین مکان برای رسیدن به آرامش ، در زمانی که  در اتاق حضور داریم  ، تاثیر بسیاری دارد. اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامبخش است. در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما کمک می کند تا دکوراسیونی شی و مدرن داشته باشیم , اما اگر اتاق خواب کوچک است اصلا جای نگرانی نیست زیرا می توانید با چیدمان مناسب برای فضاهای کوچک  بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی کنید.
در طراحی  وسایلی که در آن قرار دارند تعیین کننده هستند و مهمترین وسیله ای که در اتاق خواب شما قرار دارد سرویس این اتاق و اجزای آن مانند تخت و میز توالت و کمد ها هستند و بهتر است در انتخاب آنها نهایت دقت را داشته باشید و با توجه به سبک کلی منزل و ابعادی که در اختیار دارید  خرید وسایل را انجام دهید.
علاوه بر آن باید پرده ها علاوه بر زیبایی، فضای خصوصی برای شما بسازند و فرشی که در اتاق خواب شما قرار دارد با سبک سرویس اتاق خواب و پرده هماهنگی داشته باشد .
یکی از راه‌های ایجاد ظاهری لوکس برای فضای داخلی ایجاد نور  است. با انتخاب نورپردازی مناسب مانند منابع نور نقطه‌ای و یا استفاده از نورپردازی‌های مخفی که معمولا در سقف کاذب‌ها ایجاد می‌شوند، می‌توانید علاوه بر آن از سقف و ایجاد فضایی روشن‌تر، می‌توانید برای گرم‌تر  کرن محیط و زیبا‌تر شدن استفاده کنید .

از چه وسایل در اتاق خواب‌ نباید استفاده کرد :

طراحی دکوراسیون اتاق خواب بسیاری از کارشناسان بر این باورند که وجود تلویزیون، کامپیوتر، تجهیزات ورزشی از قبیل تردمیل در اتاق خواب یکی از بزرگ‌ترین موانع برای داشتن خوابی آرام و عمیق است. این وسایل و یا هر وسیله‌ای که به نوعی به کار، تفریح یا ورزش مرتبمی‌شود مانع از تمرکز شما بر موضوع خواب شده و به این ترتیب انرژی خواب را از فضای اتاق خوابتان دور می‌كند. آرامش، سکوت و تمرکز از جمله عواملی است که به داشتن خوابی آسوده و عمیق به شما کمک می‌کند. خوابی که علاوه بر سلامت، نشاط و طول عمر شما را نیز تضمین می‌کند.

مواردی که درباره طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید رعایت شود :

نکاتی درباره تخت در اتاق خواب باید رعایت شود :

۱٫ تخت باید پشتی چوبی داشته باشد
۲٫ یک تشک خوب تهیه کنید
۳٫ فضای زیر تخت را خالی بگذارید
۴٫ تخت خواب از در دور باشد
۵٫ پشت تخت به دیوار باشد نه پنجره
۶٫ تعادل در دو طرف تخت ایجاد کنید
۷٫ تخت را دور از تلویزیون بگذارید
۸٫ تخت را زیر تیرهای سقف نگذارید
۹٫ جای گل در اتاق خواب نیست
۱۰٫ چسباندن تخت به دیوار ممنوع
۱۱٫ تلویزیون‌ها را دور کنید
۱۲٫ بین پنجره و در قرار نگیرید

دیدگاه