گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

کابینت های سرویس بهداشتی

کابینت ها , مدرن تر کردن سروی بهداشتی , کابینت در دکوراسیون سرویس بهداشتی

کابینت های سرویس بهداشتی

برای ایجاد فضایی منظم و مرتب  بهتر است از کابینت های سرویس بهداشتی  استفاده کنید. کابینت های در انواع طرح و رنگ های مختلف وجود دارند و بهتر است شما با توجه به طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی  خود از بین این طرح های متنوع کابینت مناسبی را انتخاب کنید. انتخاب یک کابینت مناسب به عنوان ضروری ترین وسیله و تجهیزات در حمام و دستشویی امری ضروری به نظر می رسد.

کابینت ها در ابعاد، اشکال متفاوت و مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند و شما می توانید متناسب با سبک دکوراسیون خود، نمونه مناسب با رنگ دلخواه را خریداری کرده و در حمام یا دستشویی نصب کنید.کابینت سرویس بهداشتی از انواع مختلفی مانند چوب طبیعی، ام دی اف، فلز و پی وی سی ساخته می شود.

کابینت پی وی سی مناسب ترین انتخاب برای سرویس بهداشتی به شمار می آید زیرا این نوع در برابر آب و رطوبت مستحکم بوده و به آسانی تمیز می شود. روشویی کابینتی عمری طولانی دارد و با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی نخواهد شد.

تاثیر کابینت در سرویس بهداشتی :

سرویس بهداشتی از مکان های مهم در هر خانه ای محسوب می شود از این رو در این فضای باید از نظر زیبایی و بهداشتی مورد توجه قرار بگیرد. کابینت سرویس بهداشتی تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون حمام های لوکس و سرویس بهداشتی است و اولین چیزی که در نگاه اول توجه هر فردی را به سوی خود جلب می کند طرح و رنگ کابینت و روشویی و سینک سرویس بهداشتی است بنابراین بهتر است شما در انتخاب مدل کابینت های سرویس بهداشتی حساسیت لازم را به خرج دهید. بهتر است کابینت های سرویس بهداشتی را به گونه ای انتخاب کنید که دارای فضایی زیاد و مناسب باشند تا بتوانید اشیاء و لوازم مخصوص را در کابینت ها بچینید.
انتخاب رنگ مناسب برای کابینت های سرویس بهداشتی یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید فضایی روشن و زیبا و بزرگ را در سرویس بهداشتی منزل تان ایجاد کنید بهتر است از کابینت های رنگ روشن استفاده کنید. اگر تمایل دارید از کابینت ها با رنگ تیره در فضای سرویس بهداشتی استفاده کنید بهتر است سایر وسایل موجود در حمام نظیر حوله و کاشی سرویس بهداشتی را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید.
برای ایجاد هماهنگی و تناسب در بین کابینت های موجود در فضای سرویس بهداشتی بهتر است کابینت های رنگی و طرح دار را انتخاب کنید .
یکی از موارد مهم بهداشت است. محیط سرویس‌ های بهداشتی منبعی از هزاران میکروب و آلودگی بوده و با هر بار عمل فلاش تانک تعداد زیادی از این میکروب‌ ها تا شعاع چند متری اسپری می‌گردد لذا پزشکان توصیه می‌کنند مسواک و سایر وسایل بهداشتی در یک محفظه در بسته قرار گیرند. بنابراین استفاده از کابینت‌ مدل پی‌ وی‌ سی در سرویس بهداشتی استفاده کنید تا  از بروز میکروب های خطرناک  جلوگیری  کند.

انواع کابینت در سرویس بهداشتی :

کابینت‌ ها با ایجاد یک فضای اضافی برای نگهداری لوازم، فضا را کاربردی تر می‌کنند. در عین حال می‌توانید با انتخاب یک کابینت با طرحی مناسب، سرویس بهداشتی خود را زیباتر و مدرن‌تر کنید. اگر قصد بازسازی یک سرویس بهداشتی کوچک را دارید، برای کاربردی‌تر شدن این فضا بهتر است از کابینت‌های آینه‌دار استفاده کنید تا علاوه بر داشتن یک فضای اضافه برای نگهداری لوازم، آینه هم داشته باشید.
علاوه بر این می توانید، با افزودن تاقچه و قفسه به دیوار سرویس بهداشتی، از فضا استفاده بیشتری ببرید.می‌توانید از رنگ‌های روشن روکش‌های ام دی اف در کابینت‌های سرویس بهداشتی استفاده کنید، و یا در صورت تمایل به داشتن نمای چوبی، از کابینت‌های قهوه‌ای رنگ استفاده کنید.
گزینه‌های کاملاً متنوع و متفاوتی برای روکش‌های کابینت وجود دارد. به عنوان مثال، با استفاده از روکش از محصولات ، حمام و دستشویی نمایی طبیعی خواهند داشت و با به کار گیری روکش‌های مدل  کابینت‌هایی شما براق و جذاب خواهند شد. در صورت تمایل می‌توانید از رنگ‌های براق روکش مدل  که دارای مقاومت بالای مکانیکی و شیمیایی هستند استفاده کنید و یا با انتخاب روکش ضدخش ، یک دستشویی و حمام مدرن داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از روشویی‌های کابینت‌دار ظاهری مدرن برای سرویس بهداشتی خود طراحی کنید .

دیدگاه