گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

نقش آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون آینه , آینه دستشویی

نقش آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی

نقش آینه ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی بسیار مورد اهمییت است .آینه ها باعث می شوند فضای سرویس بهداشتی و حمام بزرگتر و عمیق تر به نظر برسند و می توانند نحوه انعکاس نور را تحت تاثیر قرار دهند.هیچ سرویس بهداشتی‌ای بدون آینه کامل نیست. آینه دستشویی نقشی کلیدی در آراستگی و زیبایی در سرویس بهداشتی ها را ایفاء می‌کنند آینه ها باعث میشود تا وسایل های اطراف مانند کاغذ دیواری ها کاشی ها بهتر جلوه کنند و فظای سرویس را بهتر و شیک تر نشان دهند .از آینه ها برای  اصلاح، آرایش، مسواک زدن و حتی حرف زدنِ با خود میتوان اسنفاده کرد , شاید به همین دلیل باشد که آینه آخرین چیزی‌ست که بسیاری از ما پیش از ترک سرویس بهداشتی و یا حتی ترک کردنِ خانه به آن نگاه می‌کنیم.

با وجود اهمیت و کاربرد فراوانی که آینه دستشویی دارد، اغلب به طراحی، زیبایی، کاربردهای جانبی و کیفیت آن بی‌توجهی می‌شود. چراکه در نگاه به یک آینه، پیش از آنکه حتی خود آینه دیده شود، انعکاس اجسام و رنگ‌های بی‌شمار در شیشه‌ی آینه به چشم می‌خورد.

اندازه‌ی استاندارد آینه :

نقش آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی جهت اندازه گیری استاندارن نقش مهمی دارد و عرض مناسب آینه دستشویی برای انتخاب ابعاد مناسب لازم است علاوه بر فضایی که برای نصب آینه در اختیار دارید، تناسب ابعاد آینه با روشویی کابینتی و دیگر وسائل موجود در سرویس بهداشتی خود را در نظر داشته بگیرید. یقیناً یکی از مهمترین وسائلی که لازم است ابعاد آینه دستشویی با آن در تناسب باشد، روشویی کابینتی است.

معمولاً آینه سرویس را از کابینت  و  روشویی عریض‌تر نمی‌گیرند. به جز آینه‌هایی که تمام یک دیوار را می‌پوشانند.

در تناسب آینه و کابینت روشویی دو روند متداول وجود دارد. روند اول آن است که عرض آینه را کاملاً برابر با عرض روشویی خود انتخاب کنید. در چنین حالتی، لبه‌های کابینت روشویی و آینه‌ی شما در یک راستا قرار می‌گیرند و منظره متناسب و زیبایی به سرویس بهداشتی شما می‌بخشند.

ارتفاع استاندارد آینه :

واضح است که هرچه ارتفاع و قد شیشه‌ی آینه‌ی شما بیشتر باشد، زاویه‌ی دید بازتر و انعکاس بیشتری از محیط را خواهید داشت. اما آینه‌ای که حدود ۳۰ سانتیمتر بالاتر و پایین‌تر از خط دید شما را پوشش دهد، ارتفاع بسیار مناسبی دارد.

با همین معیار و با توجه به قد افرادی که از آینه استفاده خواهند کرد، به راحتی می‌توان ارتفاع نصب آینه بر روی دیوار را نیز حساب کرد

انواع آینه دستشویی :

آینه دستشویی دارای قاب
آینه‌های قاب دار و بدون قاب
آینه دستشویی گرد و بیضی
آینه دستشویی دو قلو
آینه دستشویی چند تکه
آینه دستشویی طرح دار
آینه های کمد دار

دیدگاه