گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

مدل کاشی و سرامیک , طراحی کاشی

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از بخش های مهم منزل می باشد، یکی از عواملی که نقش زیادی در زیباسازی دکوراسیون این فضا دارد، انتخاب مدل کاشی و سرامیک می باشد .
امروزه کاشی ها، تنوع زیادی دارند و در انواع شکل ها و در ابعاد مختلف طراحی می شوند، از این رو ممکن است انتخاب مدل کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی کمی دشوار باشد.
یکی از انواع روش های ساده برای ایجاد تغییرات در سرویس بهداشتی کاشی کاری است؛ مهم ترین اصل در هنگام کاشی کاری سرویس بهداشتی توجه به مرتب چیدن کاشی ها و نصب درست آن ها است که در تمام طول نصب کاشی ها باید این امر رعایت شود.

انواع کاشی و سرامیک :

 الگو
 با طرح لانه‌زنبوری
مدل‌های رنگی
 با طرح منظم
 با چیدمان لوزی
 با چینش عمودی یا افقی
با طرح آینه‌ای
 با طرح تلفیقی
با طرح جورچین

انواع طرح کاشی  و سرامیک سرویس بهداشتی  :

کاشی ها در انواع سایز ها و طرح های مختلف موجود هستند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب سایز کاشی سرویس بهداشتی و حمام به ابعاد آن ها توجه کنید برای سرویس بهداشتی های کوچک از کاشی های کوچک و برای سرویس بهداشتی های بزرگ از کاشی های بزرگ استفاده کنید. اگر شما تمایل دارید از کاشی های بزرگ برای سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید باید به استحکام دیوار و سقف و وزن کاشی توجه داشته باشید.
در برخی از سرویس بهداشتی ها برای خلق دیواری منحصر به فرد و شیک در سرویس بهداشتی از ترکیب کاشی های بزرگ و کوچک استفاده می شو.
علاوه بر سایز و طرح کاشی سرویس بهداشتی باید در هنگام انتخاب کاشی برای این مکان ها به جنس کاشی ها نیز توجه شود. جنس کاشی ها  باید به صورتی باشد که در برابر لغزش و سر خوردن کاشی مقاومت خوبی داشته باشد زیرا کاشی هایی که در برابر سر خوردن مقاومت ندارند برا افراد خانواده خطرناک هستند.
توجه به رنگ کاشی یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود,برای سرویس های بهداشتی با ابعاد کوچک بهتر است از کاشی های رنگ روشن استفاده شود تا ابعاد سرویس بهداشتی بزرگ تر به نظر برسد. برای سرویس بهداشتی با ابعاد بزرگ می توانید از کاشی ها با رنگ های روشن و یا تیره استفاده کنید. در برخی از سرویس های بهداشتی برای متفاوت بودن از دیوار هایی با طرح کاشی ها با دو رنگ مختلف و متضاد میتوان استفاده کرد که این ترکیب رنگی می تواند باعث زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون سرویس بهداشتی شود.

۱۰ نکته برای انتخاب کاشی های مناسب سرویس بهداشتی :

۱. استفاده از کاشی های کوچک برای سطوح منحنی در حمام
۲. احساس نرمی و راحتی با انتخاب کاشی مناسب برای حمام
۳. دقت در انتخاب کاشی های موزاییکی برای حمام
۴. کاشی های شیشه ای رنگی کوچک در حمام
۵. کاشی نوع دوم برای خلق دیواری منحصر به فرد در حمام
۶. کاشی های کوچک تر برای سقف شیب دار در حمام
۷. کاشی های بزرگ در دکوراسیون حمام
۸. توجه به نظافت و تمیز کردن کاشی حمام
۹. قاب کردن کاشی های کوچک حمام با کاشی های بزرگ تر
۱۰. کاشی های کوچک و بزرگ مشابه در حمام

دیدگاه