گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

کاغذ دیواری

طراحی دیوار , کاغذ دیواری مدرن , کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری

 کاغذ دیواری از جمله عناصر مهم در دکوراسیون داخلی است که از آن برای پوشاندن دیوارها استفاده می شود. به دلایل مختفی مانند تنوع بالا در طرح ، نصب راحت، قیمت مناسب و رنگ های متنوع یکی از پرترفدارترین نوع در بین سایر دیوارپوش ها است. تنوع بالا در طرح سبب شده است که طرفداران بیشتری نسبت به نقاشی داشته باشد. از زمان گذشته تا کنون افراد زیادی برای دکوراسیون منزل خود این نمونه را انتخاب می کردند به دلیل تنوع بالای آن سبب شده است که برای هر قسمت از فضای خانه قابل استفاده باشد و بتوان سبک های مختلف را ارائه داد.

انواع کاغذ دیواری :

 مدرن
کلاسیک
کاغذی
با روکش وینیل
نانو
بافت دار (مخملی)
سه بعدی
الیاف طبیعی

سبک مدرن چیست :

با ورود طراحی مدرن در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری مدرن وارد بازار شد. این نوع کاغذ دیواری به دلیل نقش ها و رنگ های شادی که در آن به کار رفته است توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است . معمولا در طراحی این مدل ها سعی برآن است که طرحی جدید و خلوت همراه با زیبایی های بی نظیر و خیره کننده ارائه شود. از جمله کشور هایی که در تولید کاغذ های دیواری مدرن مهارت دارند می توان به امریکا ، کره شمالی و ایتالیا اشاره کرد.

سبک کلاسیک چیست :

سبک کلاسیک از سالها پیش وارد طراحی کاغذ دیواری داخلی شده است. یکی از سبک های معروف و به روز در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک می باشد. در طرح کاغذ دیواری کلاسیک از خطوط و نقش های منحنی مختلفی استفاده شده است. خط های متوازی به کار رفته در این سبک آرامش را برای تمامی گروه های سنی به ارمغان می آورد. در این نوع  نظم و چیدمان قانونمندی طراحی شده است.در سبک کلاسیک معمولا از رنگ های خنثی مانند خاکستری،بژ،کرم استفاده می شود.

اهمیت کاغذدیواری در دکوراسیون :

وقتی از کاغذدیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنید طرحی مناسب برای قرارگیری اجزای دکوراسیون فراهم می کنید و به نوعی باعث ایجاد یکپارچگی و هماهنگی خاصی خواهید شد. مواردی که در انتخاب نوع محصول مناسب هستند شامل سبک خانه، سن وسال ساکنین و حتی جنسیت اعضاء خانواده است. تنوع طرح و رنگ این محصول بسیار بالا است و هیچ گونه محدودیتی در انتخاب آن نخواهید داشت. در این دکوراسیون دیگر لازم نیست دردسر های رنگ کردن را داشته باشید و می توانید طرح کاغذدیواری ها را با وسایل خانه هماهنگ کنید که نمای بسیار زیبا و شیک به منزل شما بدهد

دیدگاه