گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

انواع پرده در دکوراسیون

انواع پرده , طراحی پرده , انتخاب نوع پرده

انواع پرده در دکوراسیون

انتخاب درست پرده یکی از مهم ترین لوازم برای تزیین خانه ها هستند با انتخاب انواع  پرده در دکوراسیون با طرحی شیک و زیبا دیزاین منزل تان را به بهترین شکل تغییر دهید.انتخاب درست طرح و مدل و رنگ پرده نیز می تواند باعث ایجاد دکوراسیونی شیک و بی نظیر در خانه شما شود. علاوه بر زیبایی مدل و رنگ پرده بهتر است در هنگام خرید پرده های گوناگون به کیفیت پرده نیز توجه کنید تا بتوانید پرده ای مقاوم و در عین حال شیک را برای خانه خود انتخاب کنید.

مدل های پرده بیشتر به صورت پارچه های حریر طراحی می شود؛ پرده های حریر ساده با هر دکوراسیونی ترکیب شده و هماهنگ می باشند. این نوع از پرده ها در بلندتر نشان دادن سقف نشیمن تاثیر زیادی دارد، پس برای اینکه ارتفاع سقف خانه بلندتر دیده شود از نصب این نوع پرده زیر سقف استفاده کنید و از انتخاب رنگ های روشن در این سبک بیشتر استفاده کنید.

انواع پرده در دکوراسیون :

پرده نشیمن ساده یا پیلی دار
پرده نشیمن مدل رومن
پرده نشیمن مدل والان دار
پرده نشیمن مدل شید رول
پرده کرکره ای
پرده زبرا

پرده‌های از سقف تا کف :

پرده‌هایی بلندی که تا کف اتاق می‌رسند یکی از اصلی‌ترین و ایمن‌ترین انتخاب‌ها در دکوراسیون خانه هستند. برای انتخاب این نوع پرده در این روش باید اندازه سقف را تا کف زمین دیواری که پنجره در آن قرار دارد را به دست آورید. برای خانه‌هایی که پرده‌ها دائما در حال باز و بسته شدن هستند و از تعداد کمی پنجره برخوردارند انتخاب پرده‌های بلند تا کف زمین ، مناسب خواهد بود.برای بهتر قرار گرفتن پرده‌ها حداقل سه سانتیمتر از کف فاصله بدهید تا به‌راحتی باز و بسته شوند.

کاربرد پرده کرکره ای در دکوراسیون :

این مدل پرده کرکره در دو مدل چوبی و فلزی می باشد که ورودی نور را به خوبی کنترل می کند و پرده کرکره آلومینیومی در دو سایز مختلف طراحی می شود که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد . پرده کرکره برای هر سبک دکوراسیونی مناسب است و این نوع پرده دارای دوامی بالا و مقاوم دارد.

از مزایای این نوع پرده می توان به مجموعه ای از رنگ و طرح های متنوع٬ قابلیت نصب بین شیشه های دو جداره٬ قیمت مناسب ،سایز بندی مختلف٬ نصب و نظافت آسان٬ قابلیت نصب روی پنجره های شیب دار با سیستم کابلی٬ قابلیت نصب به صورت برقی با ریموت کنترل اشاره کرد.

بیشترین کاربرد این نوع از پرده در محیط های اداری می باشد هرچند که با توجه به قابلیت چاپ بر روی مدل فلزی آن آن برای پنجره های آشپزخانه و همچنین به علت زیبایی مدل چوبی برای محیط های ویلایی نیز میتوان استفاده کرد.

دیدگاه