گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

طرح دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه , طراحی آشپزخانه ساده , دکوراسیون سنتی

طرح دکوراسیون آشپزخانه

طرح دکوراسیون آشپزخانه یکی از اصلی ترین بخش هایی در فضای مسکونی است که دیزاین آن جای بازی زیادی دارد. کابینت آشپزخانه و تجهیزات آن نظیر بخچال و تمامی وسایل مربوط به آن کمی دیزاین این بخش را از قسمت های دیگر متفاوت تر می کند. آشپزخانه ها، می توانند استایل های متفاوتی را در طراحی برای خود دنبال کنند و این مورد , تحت تاثیر شرایط است .
انواع رنگ بندی های متفاوتی را می توان در آشپزخانه مورد استفاده قرار داد.این روش تنوع طرح و رنگ بالایی دارد. همچنین برای ساخت کابینت می توان از انواع رنگها ها و طرح های متفاوتی استفاده کرد.

فضای بین کابینت ها نظیر کاشی و یا شیشه رنگی و از مدل های مختلفی کار می شود. کف آشپزخانه نیز به همین صورت می تواند بسیار متنوع باشد همینطور که مشخص است، طرح های متنوعی برای طراحی داخلی آشپزخانه می تواند مورد استفاده قرار داد. شرایط فضا و تبعیت از طراحی سایر بخش های فضا، نمونه هایی هستند که بر روی دیزاین آشپزخانه موثر خواهند بود.

مدل های طراحی  آشپزخانه ساده :

برای ایجاد فضای خالی و دست و پاگیر نشدن لوازم های اضافی از وسایل های پرکاربرد می توانید از ایده های جدید استفاده کنید و آن ها را به وسیله یک قفسه و یا چند میله روی سقف آشپزخانه آویزان کنید. این عمل شاید در نگاه اول چندان خوش آیند به نظر نرسد اما با دقت در انتخاب ظروفی که قرار است بالای سرتان آویزان کنید، می توانید در قسمتی از آشپزخانه دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد ایجاد کنید.

برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه تان می توانید آشپزخانه را به محیط حال و پذیرایی خانه خود یکی کنید. چیدن میز نهار خوری و یا چند صندلی در قسمتی از حال خانه تان می تواند ایده مناسبی برای این کار باشد.

اگر قصد دارید فضای آشپزخانه شما از بیرون بزرگتر به نظر برسد و نیازی به از دست دادن هیچ کدام از کابینت ها و تجهیزات آشپزخانه خود نیستید بهترین کار نصب کابینت ها با ارتفاع کم نسبت به آشپزخانه است.

طرح دکوراسیون  آشپزخانه مدرن :

کف آشپزخانه و دیوار و کابینت های آن از مهم ترین عناصری هستند که در نگاه اول مورد توجه هر فردی قرار می گیرند و اگر شما قصد دارید محیط آشپزخانه تان بی نظیر و شیک به نظر برسد بهتر است در هنگام انتخاب این عناصر مهم و ضروری دقت لازم را داشته باشید.

اگر قصد دارید دارید فضایی مدرن را در آشپزخانه منزل خود ایجاد کنید باید طرح و رنگ کابینت ها را نیز به صورت مدرن انتخاب کنید زیرا کابینت ها بیشترین فضایی از آشپزخانه را اشغال می کنند و اگر سبک طراحی آن ها با سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه مطابقت نداشته باشد فضای آشپزخانه نامطلوب به نظر می رسد.

کابینت های فلزی و ام دی اف و هایگلاس برای آشپزخانه ها با سبک مدرن انتخابی مناسب محسوب می شوند و شما می توانید رنگ این کابینت ها را از بین رنگ های خنثی انتخاب کنید زیرا رنگ های خنثی با هر سبک دکوراسیونی مطابقت دارند.

طرح آشپزخانه سنتی :

شاید شما جزو آن دسته از خانه‌دارانی باشید که طرح دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه سنتی را ترجیح می‌دهند و در عین حال می‌خواهید از فضای کوچک آشپزخانه‌تان نهایت استفاده را ببرید. احتمالا توجه داشته اید که دکوراسیون آشپزخانه‌ها آنقدر مدرن شده‌اند که دیگر هیچ نشانه‌ای از چیدمان آشپزخانه سنتی ایرانی در خود ندارند.

در حقیقت این روزها خلوت بودن فضای آشپزخانه بسیار مهم شده است. ولی می‌توان با اضافه کردن طرح و عناصری به چیدمان، ایرانی بودن  , آشپزخانه را در ساده تر و زیبا تر بودن جلوه داد.

از فرش یا گلیم ایرانی میتوان برای چیدمان آشپزخانه کوچک ایرانی استفاده کرد

کف آشپزخانه یکی از مهمترین عناصر در طراحی  محسوب می‌شود.  یا گلیم ایرانی حس چیدمان آشپزخانه کوچک ایرانی را بیشتر نشان میدهد. همان طور که استفاده از این نمونه دیزاین ایرانی می‌تواند ما را به یک دکوراسیون خانه ایرانی مدرن برساند.

دیدگاه