گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی

راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی

راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی

میز جلو مبلی و عسلی از متنوع ترین وسایل در صنعت تولید مبلمان است که دقت در انتخاب آن امری کاملا لازم و ضروری می باشد. به عبارت دیگر رعایت استانداردهای لازم در انتخاب این گونه وسایل نه تنها انتخاب را بهتر و آسان تر می کند، بلکه به شدت در زیبایی و جذابیت دکوراسیون اثرگذار می باشد. در ادامه با ما همراه باشید با راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی.

راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی

میز جلو مبلی شیشه ای

چرا میز جلو مبلی و عسلی

اولین سوالی که ممکن است در حین خرید سرویس مبلمان به ذهنتان خطور کند، این است که چرا میز جلو مبلی و عسلی را باید جدی گرفت. در پاسخ به این سوال در مرحله اول باید به کاربرد آن دقت نمایید. گذاشتن وسایل پذیرایی، کتاب، لپ تاپ و غیره همگی می توانند از جمله مواردی باشند که نقش میزهای جلو مبلی و عسلی را پر رنگ تر می کنند. در نتیجه تصور اینکه سرویس مبلمان بدون میز باشد کار بسیار سختی است و قطعا زشت خواهد بود.
علاوه بر این، دقت در انتخاب میزهای زیبا و شکیل تاثیر بسیار خوبی بر جذابیت دکوراسیون منزل دارد. به عبارت دیگر، با در نظر گرفتن نکات مهم و راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی در واقع با یک تیر دو نشان زده اید و زیبایی را در کنار آسایش فراهم خواهید کرد.

میز جلو مبلی مدرن

استانداردهای خرید میز جلو مبلی و عسلی

بعد از پی بردن به اهمیت میزهای سرویس مبلمان، حال ممکن می باشد  این سوال را ببرسید که منظور از استانداردهای خرید میز جلو مبلی و عسلی چه می باشد؟ برای پاسخ دادن به این سوال، باید چند فاکتور مهم را در ذهن مرور کنید که عبارتند از:

جنس میز جلو مبلی

برخلاف گذشته که تنها از چوب برای ساخت میزهای عسلی استفاده میشد، در دنیای امروز با تنوع بسیار بالایی از میزهای شیشه ای، ام دی اف، چوب و فلزی روبرو می باشیم. این یک دسته بندی کلی می باشد و هر یک چندین زیر مجموعه دارند و قطعا با مرور مدل های مختلف میزهای جلو مبلی پی به این تنوع خواهید برد. انتخاب جنس مناسب علاوه بر سلیقه ای بودن به فضای اتاق نیز بستگی دارد.
به عنوان مثال از نظر علم طراحی دکوراسیون منزل، برای فضاهای بسته و تاریک با مساحت کم بهتر می باشد از میزهای شیشه ای استفاده شود. عبور نور از شیشه ی این میزها نه تنها در روشنایی موثر می باشد ، بلکه فضا را وسیع و بازتر نشان می دهد.
به همان اندازه که در گذشته میز جلو مبلی و میز عسلی چوبی کاربرد و طرفدار داشته اند، در زندگی امروز نیز هنوز این جایگاه به خوبی احساس میگردد. این انتخاب باعث شده تا فضای اتاق صمیمانه و آرام باشد. البته نوع چوبی این میزها ممکن می باشد از نظر رنگ تنوع زیادی نداشته باشند، در نتیجه می توانید به میزهای ام دی اف فکر کنید.

ابعاد میز عسلی و جلو مبلی

از دیگر موارد بسیار مهم در انتخاب و خرید میزهای مبلمان استاندارد و کاربردی می توان به ابعاد آن اشاره کرد. میزهایی را باید انتخاب کنید که فرد برای استفاده و قرار دادن وسایل بر روی آنها نیاز به خم شدن و یا بالا بردن دست نداشته باشد. در نتیجه باید ارتفاع میز را مطابق با ارتفاع محل نشیمن مبل تنظیم کنیم. به عنوان یک استاندارد کلی میز عسلی و جلو مبلی نباید بیشتر و یا کمتر از ۵ سانتیمتر نسبت به مبل ارتفاع داشته باشد.
همان طور که اشاره کردیم دنیای مبلمان و میز با تنوع بسیار زیادی روبرو می باشد و در نتیجه اشکال مختلفی از آنها به چشم میخورد. حال سوال این می باشد که میز جلو مبلی و عسلی دایره ای بخریم یا مستطیل و یا …؟ پاسخ به این سوال باز هم باید به منزل و یا جایی که قرار است از این وسایل استفاده شود دقت کنید.
به عنوان مثال در منازل با مساحت کم و فضای بسته استفاده از میزهای مستطیل و بیضی می توانند انتخابی موثر باشند. البته خلاقیت به کار رفته در صنعت مبلمان که به شدت رو به رشد است اشکال بسیار زیبا و گاها فانتزی را بوجود آورده اند. انتخاب این دسته از میزهای خلاقانه نیز با توجه به سبک چیدمان وسایل منزل و دکوراسیون می توانند گزینه های مناسبی باشند.

رنگ میز عسلی

هر یک از رنگ ها از نظر علم روانشناسی اثرات متفاوتی را بر ذهن و احساسات افراد منتقل می کنند. به همین خاطر باید قبل از خرید میزهای سرویس چوب و مبلمان به این مساله توجه داشته باشید. به عنوان مثال رنگ قرمز ناخودآگاه هیجان، تحرک و خطر را در ذهن تداعی می کند و در مقابل آبی نوعی آرامش را به اطراف القا می کند. سایر رنگ ها نیز اثرات خاص خودشان را خواهند داشت و این شما هستید که باید انتخاب کنید؛ خانه ای سرشار از آرامش میخواهید و یا به دنبال هیجان و شور و نشاط می باشید؟

دیدگاه