گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

تزیین سالن پذیرایی

تزیین سالن پذیرایی

تزیین سالن پذیرایی باعث تمکیل زیبایی و جذابیت این بخش از منزل می گردد از این رو بهتر می باشد شما در هنگام زیباسازی پذیرایی منزل تان حساسیت و دقت لازم را به خرج بدهید تا بتوانید فضایی بی نظیر را برای پذیرایی خلق بکنید.

 

تزیین سالن پذیرایی

۴۰ ایده برای تزیین سالن پذیرایی

سالن پذیرایی یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای محسوب می شود زیرا پذیرایی از مهمان ها در این قسمت از منزل صورت می گیرد و علاوه بر این افراد خانواده ساعت های طولانی برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت در این بخش سپری می کنند. در ادامه ایده های خلاقانه برای تزیین سالن پذیرایی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم پس با ما همراه باشید.

تزیین خلاقانه پذیرایی

تزیین پذیرایی کوچک و بزرگ

برای تزیین کردن اتاق پذیرایی ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد و شما می توانید با توجه به میزان بودجه و وسایلی که در دسترس دارد به تزیین این بخش از منزل خود بپردازید.
گل های طبیعی و مصنوعی یکی از انواع رایج ترین روش ها برای تزیین پذیرایی و تزیین اتاق خواب به شمار می روند و شما می توانید با تهیه گل های زیبا و رنگارنگ و قرار دادن آن ها در مکانی مناسب جذابیت دکوراسیون پذیرایی منزل تان را چند برابر نمایید.

تزیین سالن پذیرایی

 

برای تزیین کردن پذیرایی همچنین می توانید از شمع های زیبا استفاده نمایید و شمع ها را روی سطح میز و شلف دیواری و شومینه و … قرار دهید و در هنگام شب شمع ها را روشن کنید تا فضای پذیرایی شاعرانه به نظر برسد.
برای تزیین دیوار پذیرایی در صورت تمایل می توانید از تابلوهای نقاشی و تابلوهای فانتزی استفاده نمایید همچنین در صورت تمایل می توانید شلف دیواری یا باکس های دیواری را روی دیوار نصب نمایید و مجسمه ها و گلدان های کوچک و … را روی آن ها قرار دهید.

تزیین سالن پذیرایی

دیدگاه