گروه صنعتی Decoratiwall درزمینه کلیه مصنوعات استیل شامل انواع ملزومات دکوراسیون داخلی شامل :
دکور میز ویترین دکوراسیون‌کامل به صورت چوب شیشه استیل وترکیبی اماکن‌تجاری،اداری،مسکونی،فعالیت دارد تولید انواع دکوراسیون داخلی استیل،خدمات جوشگاری ارگون،نصب انواع حفاظ استیل بانکی…
decoratiwall@gmail.com

میزهای جلو مبلی و عسلی

میزهای جلو مبلی و عسلی

مدل میز عسلی در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن نقش بسزایی دارد و این مدل میزها در اصل مکمل کاناپه و مبلمان به شما می روند بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ میز جلو مبلی و عسلی حساسیت لازم به خرج دهید.میزهای جلو مبلی و عسلی با اینکه کوچک و نقلی هستند ولی اگر در دکوراسیون داخلی وجود نداشته باشند جای خالی آن ها احساس می شود همچنین این مدل میزها باعث بوجود آمدن شکوه و جلال در طراحی دکوراسیون داخلی منزل می شوند.

میزهای جلو مبلی و عسلی

مدل میز جلو مبلی شیک و جذاب

مدل میز عسلی با جدیدترین طرح های مد سال

از میزهای عسلی می توانید برای پذیرایی از مهمان هایتان استفاده کنید همچنین می توانید این مدل میزها را به عنوان سکو در نظر بگیرید و وسایل تزیینی و دکوراتیو نظیر آباژور و … را روی آن ها قرار دهید. در ادامه تصاویری از مدل میز عسلی با طرح های کلاسیک و مدرن را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

میز فلزی عسلی

مدل میز جلو مبلی مدرن
به میزهای عسلی میز جلو مبلی نیز گفته می شود و این مدل میزها در انواع طرح های کلاسیک و مدرن طراحی می ‘vnkn که شما می توانید با توجه به طرح مبلمان و سبک دکوراسیون داخلی منزل خود میز عسلی شیک و مناسبی را انتخاب بکنید. میزهای جلو مبلی مدرن در انواع طرح های ساده و کشودار و طبقاتی موجود هستند و اگر شما تمایل دارید در طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق نشیمن تغییرات مثبتی را ایجاد کنید انواع مدل میز جلو مبلی چند کاره نظیر میزهای کشودار و طبقاتی می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.

میزهای جلو مبلی و عسلی

توجه داشته باشید که میزهای جلو مبلی و عسلی جنبه تزیینی نیز دارند و در هر قسمتی از خانه می توان از آن ها استفاده کرد.
میزهای مدرن عسلی همچنین در انواع شکل های هندسی گرد و بیضی و مستطیل موجود هستند و شما می توانید با توجه به ابعاد سالن پذیرایی و ابعاد مبلمان شکل هندسی این میزها را انتخاب نمایید.

 

میزهای جلو مبلی و عسلی

میزهای جلو مبلی و عسلی

میزهای جلو مبلی و عسلی

دیدگاه